Çalışma Saatleri: 08:30-19.00 Hergün
Hemen Ara 0532 660 44 37

Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt için deriyi doğru bir şekilde beslemek, nemlendirmek ve gerekli bakımları yapmak önem taşıyor. Amerika’da Hollywood yıldızlarının tercihi HydraFacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

Benzersiz serum iletim sistemi HydraFacial cihazını, kendine has özel bir kategoriye sokar. Etkisini anında hissedebileceğiniz gözle görülür sonuçlar aynı zamanda uzun süre kalıcıdır.

Hydrafacial Nasıl Etki Eder?

Hydrafacial, daha güzel, aydınlık ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermabrazyon teknolojisine sahiptir. Bu yöntem ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir.

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

  • Temizleme; Cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir.
  • Sıvı-dermabrazyon; Vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır.
  • Serum uygulanması; Sivilce, leke yada kırışıklıklar gibi ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır.
  • Nemlendirme; Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır.
  • Led Terapi; Sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır.

Hydrafacial Hangi Durumlarda Etkilidir?

Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Hydrafacial Kimlere Uygulanabilir?

Ciltteki problemlere göre her yaş’a uygulanabilir.

Hydrafacial Kaç Seans Tavsiye Edilir?

Haftalık 1 kez olmak üzere, 4 ile 6 seanslık bir kür ideal sayılır. Sonrasında güzel sonuçların devam ettirilmesi için ayda bir seans yapılması önerilir.

Uygulamadan Sonra Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Dikkat edilmesi gereken özel bir durum söz konusu değildir.

Hilal & Sevilay Estetik ve Güzellik

1 Yorum

  • bahr
    Posted 24 December 2018 21:08 0Likes

    Vereceğiniz hizmet fiyat bilgileriniz için teşekkürler (hidrafacial cilt bakımı yaptırmak istiyorum, kampanyalar dan yararlanmak istiyorum)watsappdanfotograf üzerinden gosterebilirmisiniz

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp İletişim
Hızlı İletişime Geç
Merhaba 👋
Sana yardımcı olmak için buradayım